Акумуляторна батарея SolarX SX LPF12100
Leave request
Артикул:
Specify the price at the manager
Information
Characters
Експлуатаційні переваги акумулятора
Переваги
Delivery «New Mail»
Delivery «New Mail» courier delivery
On average, delivery takes 1-2 days.
Pickup from the office
Модель
SX LPF12100
Тип
LiFePO4
Номінальна ємність
100 Аг
Номінальна напруга
12.8 В
Тип комірок
4 призматичні осередки, 3.2 В, 100 Аг
Схема з'єднання комірок
4S1P
Енергоємність
1280кВт*год
Максимальна робоча напруга
14.6 V
Мінімальна робоча напруга
10 V
Рекомендований (стандартний) струм заряду
50 A
Піковий струм розряду (100 мс)
200 А
Струм короткого замикання
200 А
Номінальний струм заряду
20 А
Максимальнийбезперервний струм розряду
100 А
ККД
≥95%
Саморозряд
менше 3 % на місяць
Внутрішній опір
35 mOm
Тип клеми
T11 (під болт М8)
Діапазон робочих температур
-20 – 60 °C
Інтерфейс зв'язку
Bluetooth
Особливості
Термоелемент для підігріву АКБ
Захисти
Розміри
330 x 170 x 200 мм