Telefon icon

(044) 223 38 55

Ks icon

(096) 585 99 55

Life icon

(093) 529 99 55

Vodafone icon

(095) 389 99 55

Замовити дзвінок

Статті

Переваги системи обігріву SOLARX

%d0%98%d0%bd%d1%84%d1%80%d0%b0%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%81%d0%bd%d0%b0%d1%8f %d0%bf%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%b0  %d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%bf%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d1%82

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Однією з найбільш вагомих причин визначальною вибір системи обігріву SOLARX є низьке енергоспоживання і мінімальні витрати. Невисока вартість нагрівальної плівки і простий монтаж в порівнянні з традиційними і альтернативними джерелами обігріву є головними у виборі системи обігріву SOLARX. Монтаж системи обігріву SOLARX не займає багато часу: 2-3 години і система готова до експлуатації. Також система не вимагає витрат на експлуатаційне обслуговування.

Приміщення нагрівається швидко і рівномірно протягом 4-8 хвилин, в той час як використання інших систем обігріву дозволить вирішити це завдання в кращому випадку за кілька годин. Більше 90% теплового випромінювання карбонових смуг припадає на частку інфрачервоних променів далекого спектра, які нагрівають не повітря в приміщенні, а безпосередньо предмети, що знаходяться в ньому. Саме це дає можливість економити до 30% електроенергії в порівнянні з традиційними системами обігріву будинку.

Передача тепла від системи обігріву до предметів відбувається практично миттєво, тому немає необхідності в постійному або попередньому нагріванні приміщень. ККД ІНФРАЧЕРВОНОЇ ПЛІВКИ 99%.

До переваг системи SOLARX також відноситься відсутність бетонної стяжки при її укладанні. Облаштування стяжки не дешеве, і до того ж її не потрібно додатково прогрівати, витрачаючи на це електроенергію. Система обігріву SOLARX дозволяє забезпечити моментальний нагрів підлоги і в найкоротші терміни наповнити приміщення теплом в незалежності від того, який тип підлогового покриття в приміщенні.

НАДІЙНІСТЬ.

Система настільки проста і надійна, що гарантійний термін на нагрівальну плівку становить 10 років, а підтверджений термін експлуатації більше 20 років. Наявність антііскровой захисту сприяє абсолютної безпеки і продовжує термін служби нагрівальної плівки.

Системи обігріву SOLARX не вимагають додаткового обслуговування під час експлуатації і вкрай рідко виходять з ладу. Якщо з яких-небудь причин це все ж сталося, то немає необхідності повністю міняти інфрачервону нагрівальну плівку, досить лише замінити ту її частину, яка виявилася пошкодженою.

Використання паралельного з'єднання, дозволяє експлуатувати систему обігріву SOLARX, навіть при виході з ладу декількох нагрівальних смуг. Кожна смуга нагрівальної плівки в цій системі може працювати як окрема обігріває одиниця, не пов'язана з працездатністю інших елементів.

ЕСТЕТІЧНІСТЬ.

Система обігріву SOLARX встановлюється під верхню поверхню підлоги, стіни, стелі і абсолютно непомітна. Про її присутності, свідчить лише терморегулятор, встановлений на стіні і комфортне відчуття тепла в приміщенні. Подібна установка системи обігріву SOLARX не скорочує життєвого простору, і дозволяє не тільки не турбуватися про додаткові електричних нагрівачах в зимовий період і в міжсезоння, але і відмовитися від альтернативних електричних джерел опалення.

БЕЗПЕКА.

Інфрачервона нагрівальна плівка SOLARX має багатошарову захист, яка забезпечує термостійкість, захист від вологи і механічних пошкоджень. Контакти закривають подвійною ізоляцією, яка надійно захищає їх від потрапляння вологи та повітря, перешкоджаючи процесу окислення і корозії. Інфрачервона нагрівальна плівка SOLARX на відміну від плівок конкурентів має антііскровую захист. Все перераховане свідчить про те, що система обігріву SOLARX абсолютно безпечна.

Іноді людей насторожує присутність в назві слова «інфрачервона».

Інфрачервоні промені абсолютно безпечні для організму людини на відміну від рентгенівських, ультрафіолетових або НВЧ. В інфрачервоному спектрі є область з довжинами хвиль приблизно від 7 до 14 мкм (так звана довгохвильова частина інфрачервоного діапазону), що надає на організм людини по-справжньому унікально. Ця частина інфрачервоного випромінювання відповідає випромінюванню самого людського тіла з максимумом на довжині хвилі близько 10 мкм. Тому будь-яке зовнішнє випромінювання з такими довжинами хвиль наш організм сприймає як «своє». Найвідоміший природний джерело інфрачервоних променів на нашій Землі - це Сонце. Інфрачервоне випромінювання широко використовується в медицині для виходжування новонароджених, стимуляції імунної системи, підвищує захисну функцію організму. Використання системи обігріву SOLARX сприяє іонізації повітря. Аніони очищають, стерилізують повітря і надають йому антисептичні якості.

КОМФОРТ

Обігрів приміщення за допомогою системи SOLARX є найбільш комфортним і здоровим. Система SOLARX рівномірно прогріває все приміщення, не створюючи кордонів теплого і холодного повітря і мікро протягів.

Система SOLARX нагріває не повітря, а навколишні предмети, які згодом віддають своє тепло. Тому при роботі система не сушить і не забруднює повітря, підтримуючи оптимальну температуру.

Дихати в опалювальному приміщенні легко і приємно.

При використанні системи обігріву SOLARX, тепло піднімається знизу, і поступово прогріває приміщення. Найбільш теплі шари розташовуються внизу, і в міру поширення, поступово охолоджуються, в середньому на 0,3 градуса на 1 метр висоти. Завдяки цьому створюється найбільш комфортні умови: найтепліше у ніг і злегка свіжо в районі голови. Особливо подібна схема розподілу тепла, зручна в приміщеннях з високими стелями. Так як тепло поширюється знизу і по всій площі опалювального приміщення, то не створюються конвекційні потоки і надмірна циркуляція повітря, яка властива традиційним конвекційним системам і батареям центрального опалення. Відсутність конвекційних потоків, запобігає розповсюдженню шкідливих бактерій через пил.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Система обігріву SOLARX може служити як основна, резервна або додаткова - комфортна система опалення, в будь-якому типі житлового і цивільного будівництва. За допомогою інфрачервоної плівки можна обігрівати будь-які горизонтальні і вертикальні поверхні, а також: дахи, стелі, стіни, колони і предмети інтер'єру, місця мешкання тварин, тераріуми, грунт в теплицях, ємності, а також захистити дзеркала від запотівання і ін.

Система обігріву SOLARX може використовуватися в створенні різних по площі і конфігурації локальних джерел тепла.

Система обігріву SOLARX сумісна з усіма видами верхнього покриття підлоги - ламінат, лінолеум, ковролін, паркет, паркетна дошка, керамічна плитка. Використовуючи нагрівальну плівку, ви зможете встановити «тепла підлога» в будь-якому місці вашого будинку, під будь-яким покриттям.