(044) 223 38 55

Нове надходження! Джерела безперебійного живлення SOLARX

Medium %d0%98%d0%91%d0%9f %d0%9d%d0%9e%d0%92%d0%9e%d0%a1%d0%a2%d0%ac 2

Шановні клієнти! Наша компанія рада повідомити новину про розширення асортименту!

Представляємо Вашій увазі інноваційне рішення в сфері гарантованого електроживлення.


ОНЛАЙН ДБЖ SolarX серії SX - NB і SX - NE в діапазоні потужностей 1000-2000-3000-6000 ВА, створені на базі передової технології подвійного перетворення (true double conversion).

Одна з основних завдань джерел безперебійного живлення SolarX серії SX - забезпечувати постійне безперервне живлення навантаження критичного обладнання і систем при відключенні або при виході за межі нормальних робочих параметрів зовнішньої електромережі.

Команда кваліфікованих технічних фахівців нашої компанії з багаторічним досвідом в галузі ретельно проаналізувавши вимоги та запити користувачів, розробила систему ДБЖ з максимальною продуктивністю і ефективністю. Джерела безперебійного живлення SolarX надійні в експлуатації і відповідають сучасним високим стандартам якості.

Технологія подвійного перетворення виконує повну фільтрацію вхідної напруги в процесі роботи від зовнішнього джерела, забезпечуючи при цьому надійний захист чутливого електрообладнання від перешкод, спотворень, сплесків, просадок напруги і коливань частоти, подаючи на навантаження вже чистий, ідеальний синусоїдальний, відфільтрований сигнал.

16.02.18